חברת ניקיון בנימינה 'עץ האלון'

חברת ניקיון בנימינה מבצעת פרויקטים קבועים בעיר. עובדי חברת עץ האלון פרושים במשרדים רבים בעיר ומנקים אותם בתדירות קבועה לשביעות רצונם של העובדים וההנהלה.

חברות ניקיון בנימינה

בעיר המתפתחת בצעדי ענק, קיים צורך לפעילות של חברת ניקיון בנימינה הדואגת לניקיון יסודי בכל אחד מהמשרדים. המעטפת שאנו מעניקים לכל משרד כוללת את ניקיון החלונות וקירות המסך, הסרת האבק הרב מכל הציוד, המדפים, המחשבים, הריהוט וכו'. במסגרת האחריות שלנו אנו מנקים את המטבח על כל רבדיו, הארונות, הכיור, הציוד החשמלי כמו טוסטר או מיקרוגל, כלי האוכל וכל הריהוט בחדר האוכל.

הפעולות האחרונות בכל משרד הן ניקיון יומי של הפרקטים בחומר הייעודי המתאים לכך בלבד, שטיפה מאסיבית של המרצפות המותירה אותן מבריקות ונקיות מאד.
גם חדרי השירותים עוברים טיפול אפקטיבי באמצעות חומרי חיטוי וניקוי איכותיים כדי שתהיה בו רמה גבוהה של היגיינה למען בריאותם של העובדים והאורחים.
עובדי העסק מודעים לשעות הפעילות שלנו והם יודעים שבתום העבודה כל המשרד נקי ומצוחצח.

עבודות נוספות של חברת ניקיון בבנימינה

משרדים רבים ממוקמים בבתים פרטיים בבנימינה. בפרויקטים הללו אנו מבצעים מעבר לניקיון גם עבודות תחזוקה בגינות הפרטיות. עובדי חברת ניקיון בנימינה מנקים על פי לוח הזמנים שנקבע את הגינות מפסולת, עלים שנשרו, פירות שנפלו מהעצים ואת הפרחים שנבלו. מקצצים את הדשא כך שהוא יהיה מטופח ורענן ויצור מראה יפהפה של הגינה.

על פי הצורך, מבצעים שתילה של פרחים בהתאם לבחירת הלקוח כדי להוסיף לנראות המצוינת של הגינה ומבצעים גיזום של עצים, אם הענפים נוטים ליפול או מפריעים למעבר במדרכה.
אחת הדרכים הנעימות היא לצאת לשעה שעתיים לגינה כדי לעבוד בשקט בשמש החמימה ובאוויר הפתוח. לצורך כך אנו מתקינים בגינות רבות פרגולות מעץ מלא בגודל הרצוי כך שיהיה פרופורציונלי לגודלה של הגינה. הפרגולה מחוזקת בצירים מאסיביים כך שלא תיפול והיא מתוחזקת מעת לעת על ידי הסרת הלכלוך המצטבר מעליה וריענון הצבע באמצעות צביעה מחודשת של קורות העץ.
חברת ניקיון משרדים בנימינה מבצעת גם אחזקה של מבנים רבים בעיר שבהם מנקים את כל המשרדים ברחבי המבנה ומטפלים גם בשטחים המשותפים כמו הלובי, החניה והשירותים.