חברת ניקיון משרדים ביקנעם

בעיר המתפתחת יקנעם מבצעת חברת עץ האלון ניקיון של משרדים רבים בחברות היי טק, במפעלים ובמקומות רבים נוספים.  האחריות של חברת ניקיון משרדים ביקנעם היא רבה ולכן קיימת הקפדה על הגעה למשרדים בזמנים שנקבעו מראש.

ניקיון_משרדים ביקנעם

 ניקיון משרדים ביקנעם

חברת ניקיון ביקנעם מבצעת עבודות ניקיון היקפיות במשרדים בכל סדר גודל, החל במשרדים קטנים ועד מגדל משרדים המכיל עשרות משרדים בגדלים שונים.

צוותי העבודה שלנו מנווטים את העבודה בכל פרויקט על פי בקשת הלקוחות למועדים הנוחים להם כך שלא נפריע לפעילות השוטפת. במקצתם אנו עובדים השכם בבוקר או בשעות הערב לאחר שהעובדים יוצאים מהמשרדים.

חברת ניקיון משרדים ביקנעם – מומחית לניקיון

מתוך הדאגה לבריאותם של העובדים, מבצעת חברת ניקיון משרדים ביקנעם עבודה מעמיקה הכוללת הסרת מלוא האבק בכל שטחי המשרד, על כל האביזרים והחלונות ושטיפה יסודית של המרצפות. ניקיון יסודי של הפריטים בחדר האוכל והמטבח כמו הריהוט, הארונות, הכיור, הציוד המונח על השיש וכלי האוכל וההגשה.

מבצעים חיטוי מאסיבי של חדרי השירותים וכל הציוד הקיים בהם ומשאירים מלאי של ניר לניגוב ידיים, מושבי אסלה ונייר טואלט שיספיק עד ההגעה הבאה שלנו.

עץ האלון ניקיון משרדים ביקנעם
עץ האלון ניקיון משרדים ביקנעם

חברת ניקיון משרדים ביקנעם מבצעת גם עבודות בגובה

במבנים הגבוהים עובדי חברת ניקיון משרדים ביקנעם מבצעים עבודות בגובה, הכוללים ניקוי רוחבי של כל החלונות מאבק, חול וכל לכלוך אחר הנדבק אליהם. נעים מאד לראות את כל החלונות סביב המבנה נקיים ומבריקים.