חברת ניקיון משרדים באור עקיבא

חברת עץ האלון היא בעלת הסכמי ניקיון עם משרדים רבים באור עקיבא. העובדים הנאמנים שלנו מבצעים ניקיון משרדים באור עקיבא כבר שנים רבות הן בעיר והן באזור התעשייה המתפתח.

ניקיון_משרדים באור עקיבא
ניקיון_משרדים באור עקיבא

ניקיון משרדים באור עקיבא

ההנהלות של מבנים רבי קומות שקמו בשנים האחרונות באור עקיבא, החליטו לחתום אתנו על כל הסכמי ניקיון משרדים באור עקיבא, לאור העבודה היסודית של הצוותים שלנו והפיקוח הקפדני של מנהלי השטח.
כל משרד הוא בעל נראות אחרת ולכן כשאנחנו אחראים על עבודות הניקיון בכל המבנה או במשרדים בודדים, אנו מכינים תכנית עבודה לכל משרד ספציפי על פי הצורך שלו ועל פי תכנית זו עובדים באופן יסודי וללא קיצורי דרך.

ניקיון משרדים באור עקיבא
ניקיון משרדים באור עקיבא

החלפת פרקטים וניקיון משרדים באור עקיבא

במשרדים רבים קיימים פרקטים לאורך שנים רבות, על פי בקשתם אנו מוציאים את הפרקטים הישנים מכינים תשתיות חדשות ומתקינים פרקטים חדשים. לוחות צרים, רחבים ארוכים קצרים וכו' על פי הדגם שנבחר.
בתום השינוי, כל המראה של המשרד מקבל צביון חדש ואנו מבצעים ניקיון משרדים באור עקיבא כך שאין זכר לעבודות השיפוץ שבוצעו על ידינו.

ניקיון משרדים באור עקיבא ועבודות אחזקה

במסגרת עבודות האחזקה השוטפות, ניקיון משרדים באור עקיבא מטפלים בבעיות הקורות מעת לעת בברזים, בכיורים, החלפת נורות, טיפול בציוד וכל עזרה שיש בה צורך כדי שהמשרד יפעל באופן רגיל וללא תקלות שמונעות מהעובדים לבצע את העבודה השוטפת כיאות.