חברת ניקיון משרדים בחדרה

חברת עץ האלון מבצעת מבצעי ניקיון מקיפים בבניינים רבים בחדרה. הבנייה המואצת של מבנים רבי קומות ברחבי העיר, המכילים משרדים רבים הניעה אותנו לגייס צוותים רבים שמבצעים ניקיון משרדים בחדרה.

ניקיון משרדים בחדרה עץ האלון

ניקיון משרדים בחדרה נעשה במבנים הישנים והן בעשרות המבנים החדשים שצצו בשנים האחרונות. אנו מבצעים ניקיון של הרבה מאד משרדים פרטיים וגם של משרדים במבני ציבור כמו במשרדים ממשלתיים, קליניקות וכו'.
המגמה שלנו היא לא להפריע למהלך הפעילות השוטפת במשרדים אם הניקיון מתבצע בשעות העבודה אנו מבצעים חדר אחר חדר וכך לא יוצרים בעיה של התפקוד השוטף של העובדים.

ניקיון משרדים בחדרה אחרי שיפוץ

כל שינוי במבנה החדרים או הלובי על פי הצורך גורר עבודות בנייה שגורמות לשינוי מבורך אך גם להרבה מאד לכלוך ושאריות של חומרי בניין. המטרה שלנו בניקיון משרדים בחדרה היא לפנות את הפסולת תוך פרק זמן קצר ולבצע ניקיון מאסיבי כדי שהעובדים יוכלו לחזור לעבודה סדירה.

אנו מבצעים ניקיון מאבק ומלכלוך בכל היקפי המשרד, וכך לא יישאר אבק על הציוד היקר, החלונות או האקססוריז ולאחר מכן מנקים היטב את הפרקטים בחדרים או את המרצפות . חומרי הניקוי האיכותיים שלנו מנקים את כל הפרקטים והם הופכים להיות שוב מצוחצחים ומבריקים והמרצפות חוזרות למרקם הישן שלהם, הן נקיות ואין בהם כל שאריות של חומרי הבניה.
העבודה של ניקיון משרדים בחדרה מבצעת תחת פיקוח ובקרה באופן מתמיד של מנהלי השטח כדי לוודא שבוצעו כל הפעולות הנדרשות.