חברת ניקיון משרדים בנשר

חברת עץ האלון חרטה על דגלה להעניק יחס אישי ושירות אדיב במיוחד לכל לקוחותיה. כל מי שזקוק לשירותיניקיון משרדים בנשר מודע לעבודה יוצאת הדופן המתבצעת על ידי העובדים האחראים שלנו המתייחסים לכל משרד כאילו מדובר בביתם.

ניקיון משרדים בנשר עץ האלון

אנו מנקים משרדים בגדלים שונים, החל במשרדים קטנים שבהם יש צורך בניקיון של פעם או פעמיים בשבוע ועד ניקיון משרדים גדולים שאותם אנו מנקים בכל יום. המטרה שלנו היא לשמור על בריאותם של העובדים ולכן מתבצע ניקיון ברמה גבוהה בכל פינות המשרד.

בשלב הראשון של ניקיון משרדים בנשר מנקים את האבק מהציוד, הריהוט והארונות וכו', מרוקנים את האשפה שהצטברה בפחי האשפה, מנקים באופן יסודי את הפרקטים או האריחים כדי ליהנות ממשרד ריחני ומטופח.

את חדר האוכל והמטבח מנקים היטב לאחר הארוחות כך שהכול יהיה מוכן לארוחות הבאות, כולל כלי אוכל, סכו"ם וכל פריט אחר הנמצא בשימוש תמידי. בשלב האחרון מנקים ומחטאים את חדרי השירותים להיגיינה מקסימלית.

ניקיון משרדים בנשר לאחר שיפוץ

אם מתבצע במשרד שיפוץ, אנו מבצעים ניקיון מהותי כדי להחזיר את המשרד במהירות לשגרת העבודה. על פי אופי השיפוץ אנו מנתבים את העובדים של ניקיון משרדים בנשר לפינוי כל חומרי הבניין מהמקום, לניגוב מאסיבי של כל שכבות האבק שהצטברו עקב עבודות הבנייה והזזת הספרים והקלסרים כדי לנקות היטב את המדפים משאריות של העבודה.

לסיום, מלטשים ליטוש וקרצוף של המרצפות באמצעות מכונה חדישה של ניקיון משרדים בנשר המותירה את כל השטח מצוחצח וריחני.