שירותי ניקיון משרדים בנתניה

ניקיון משרדים בנתניה מומלץ לבצע עם חברה ששמה הולך לפניה כיוון שעובדיה מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר, באופן מקצועי ואיכותי. חברת עץ האלון מעניקה שירותי ניקיון ייחודים לעסקים רבים בנתניה ובסביבותיה כבר שנים רבות. הצוותים שלנו מגיעים באופן קבוע למשרדים בכל אזורי התעשייה, במרכז העיר ובקרבת בתי המלון .

ניקיון משרד בנתניה עץ האלון
ניקיון משרד בנתניה עץ האלון

עץ האלון אינה כמו כל חברות ניקיון משרדים בנתניה

המטרה שלנו היא לנקות משרדים כך שכל העובדים יעבדו במקום נקי ובריא. אנחנו מבצעים ניקיון משרדים בנתניה תוך שמירה על אסתטיקה גבוהה בכל פינה.

תהליך העבודה שלנו הוא ייחודי לכל אחד מהמשרדים על פי הצורך שלו. ההנהלה של כל משרד מכתיבה את לוח הזמנים הנוח לעובדים כדי לא להפריע להם במהלך עבודתם. במשרדים גדולים שיש בהם הרבה עובדים אנחנו מנקים בכל יום, מרוקנים את פחי האשפה ודואגים לסביבה נקיה לכל עובד ובמשרדים הקטנים אנו מבצעים ניקיון יסודי אחד ליומיים שלושה.

ניקיון משרד בעכו
ניקיון משרד בעכו

חדרי הישיבות שיש בהם הרבה פעילות עסקית מקבלים מאתנו יחס מיוחד, אנחנו מנקים היטב את השולחן הארוך את הכמות הגדולה של הכיסאות, קירות מסך ,חלונות וכל פריט נוסף הקיים בחדר זה. ההרגשה הטובה של האורחים ושל המארחים כשכולם נכנסים לחדר ישיבות נקי וריחני היא נפלאה.

מהלך העבודה בניקיון משרדים בנתניה

חברת עץ האלון עוסקת בניקיון משרדים בנתניה כבר תקופה ארוכה ולכן התכנית מתבצעת על פי שיטות עבודה ונהלי עבודה שהוכיחו את עצמם כיעילים מאד לאורך כל הדרך. בשלב הראשון מבצעים ניקיון של כל המשטחים ברחבי המשרד מאבק, שולחנות כיסאות, אקססוריז, מסכים ועוד. לאחר מכן מטפלים במטבח, שוטפים את כל הכלים, מסדרים, מארגנים, מנקים את משטחי השיש, המקרר, הטוסטר וכל ציוד אחר הקיים בו.
דואגים שהשירותים, המראות וכל הכלים הסניטריים יהיו מצוחצחים תוך שימוש בחומרי ניקוי חזקים כדי לשמור על בריאות העובדים וממלאים מלאי מספיק גדול של נייר טואלט, ניירות ניגוב ידיים ומושבי אסלה עד הביקור הבא שלנו.

השלב האחרון הוא ניקוי המרצפות בכל המרחב או לחילופין ניקוי הפרקט בחומרים המתאימים לכך בלבד. בתום השטיפה אנו משאירים משרד נקי מצוחצח וריח נפלא נישא באוויר.

פיקוח ובקרה על ניקיון משרדים בנתניה

מנהלי החברה מבצעים פיקוח ובקרה מתמיד על העובדים שלנו בכל אחד מאתרי העבודה. אנו מוודאים שהצוותים הגיעו במועד שנקבע, ביצעו את מלוא המטלות והשאירו משרדים נקיים וריחניים לשביעות רצונם של בעלי העסקים.

ניקיון משרדים בנתניה הכולל עבודה בגובה

החלונות החיצוניים במבנים השונים מתלכלכים מכמויות של אבק, חול וכתמים נוספים במיוחד במבנים המצויים בקרבת הים או באזורי בנייה. הדרך היעילה ביותר כדי לנקות אותם היא באמצעות סנפלינג. העובדים המיומנים שלנו יורדים מהגג ומנקים את החלונות של כל הקומות מלמעלה עד למטה באופן סיסטמטי ויסודי.
במסגרת עבודות האחזקה שלנו במשרדים, אנו בודקים מעת לעת את מצב הצנרת והאינסטלציה לאור הקרבה לים והקורוזיה. במידת הצורך וכדי למנוע פיצוץ בצנרת אנו מציעים ללקוחות להחליף צנרת שקיימת שנים רבות והיא כבר לא במיטבה.

במשרדים הממוקמים בבתים חד קומתיים או בתים פרטיים, אנו מטפלים גם בגינה הקיימת סביב הבית. לאורך כל השנה נהנים העובדים מגינה פורחת בשפע של פרחים עונתיים ומריח הפירות בעצי הפרי ששתלנו בה.
העובדים נהנים גם מניקיון משרדים בנתניה וגם מגינה מטופחת סביבם כך שהם מרגישים שהם נמצאים בטבע.