חברת ניקיון משרדים בעכו

ניקיון משרדים בעכו מתבצע כבר שנים רבות על ידי חברת עץ האלון. הידע והניסיון הרב שלנו מוכיח את עצמו מדי יום בניקיון של משרדים רבים ברחבי העיר הן בעיר העתיקה והן בהעיר החדשה.

ניקיון משרדים בעכו
ניקיון משרדים בעכו

ניקיון משרדים בעכו עם עץ האלון

הצוותים שלנו מפוזרים בכל העיר, הם מבצעים עבודות ניקיון משרדים בעכו באופן מעולה כדי לשמור על ההיגיינה בהם. אבק וחיידקים עלולים להזיק לבריאותם של העובדים ולכן אנו משתמשים בחומרי ניקוי מצוינים המבצעים את הניקוי והחיטוי הנדרש ברחבי כל המשרד.

שיפוץ וניקיון משרדים בעכו

החברה שלנו מתמחה בביצוע עבודות שיפוץ ואחזקה במשרדים הכוללים בניית קירות גבס לשינוי גודלם של החדרים, עבודות ריצוף, הוצאת פרקטים ישנים והתקנת פרקטים חדשים בדגמים חדשים ובטקסטורות יפהפיות, עבודות צנרת ועוד.

ניקיון משרד בעכו עץ האלון
ניקיון משרד בעכו עץ האלון

בתום עבודות השיפוץ, אנו מבצעים ניקיון משרדים בעכו הכולל את החזרת המצב לקדמותו. פינוי כל הפסולת, ניקיון מאסיבי בכל אחד מהחדרים, במטבח, בשירותים ובכל מקום אחר. להשלמת המראה החדש של המשרד אנו מבצעים ליטוש של המרצפות באמצעות מכונת ליטוש המסירה כל חומר בנייה שנותר על המרצפות ומותירה אותן נקיות מבריקות ובעלות מרקם עדין.

ניקיון משרדים בעכו גם בגובה

לאחר השיפוץ, אנו מבצעים ניקיון והברקה של כל קירות המסך והחלונות הן בחלקו הפנימי של המשרד והן בחלקו החיצוני באמצעות עבודות בגובה. עבור מי שרוצה לקבל אפקט איכותי של חלונות נקיים במיוחד, אנו מבצעים עבודות סנפלינג על ידי צוות העובדים המיומן של ניקיון משרדים בעכו שהוא בעל הסמכה לבצע עבודות ייחודיות אלו.