חברת עץ האלון מבצעת באופן קבוע שירותי ניקיון משרדים בקיסריה למגוון לקוחות החל מניקיון משרדים בבוקר ובערב, ניקיון לאחר שיפוץ משרדים, פוליש ועוד..

ניקיון משרדים בקיסריה עם עץ האלון

לקוחות רבים מעוניינים בחברת ניקיון משרדים בקיסריה. על פי כמות העובדים וגודלו של כל משרד אנו מתאמים את הימים ואת השעות הנוחות להם לביצוע העבודה. קיימת אופציה להגיע מוקדם בבוקר לפני תחילת יום העבודה או לחילופין בשעות הערב לאחר שכולם הולכים לביתם.
המשרדים הללו מקבלים תשומת לב מיוחדת לאור הכמות הגדולה של העובדים והשימוש התדיר בחדר האוכל, חדר הישיבות ובשירותים.

ניקיון משרדים בקיסריה
ניקיון משרדים בקיסריה

שירות יוצא דופן בניקיון משרדים בקיסריה

העובדים הוותיקים והמיומנים שלנו מביאים עימם חומרי ניקוי מעולים ואת כל המכשור הנדרש כדי שהמשרדים יזכו לניקיון נפלא וריחני, כך שכל השטחים יהיו מבריקים ומצוחצחים בתום עבודת ניקיון משרדים בקיסריה.
בכל הגעה שלנו מתבצעת עבודת ניקיון יסודית במטבח ובחדר האוכל כך שלא יישארו על משטחי השיש, על הרצפה או על הפרקט שאריות של מזון, כל כלי האוכל נקיים ומוכנים ליום הבא.

ניקיון_משרד בקיסריה עם עץ האלון
ניקיון_משרד בקיסריה עם עץ האלון

החדרים במשרדים זוכים לניקיון מוקפד הכולל את השולחן האישי, הכיסא, מרוקנים את פח האשפה ומבצעים שטיפה כללית של אריחי החדר או הפרקט בחומרים ייעודיים.
חדרי השירותים זוכים במסגרת ניקיון משרדים בקיסריה לתשומת לב מיוחדת. העובדים מקרצפים את כל הכלים הסניטריים, דואגים למלאי של נייר טואלט, נייר לניגוב ידיים ומגני אסלות שיספיקו עד ההגעה הבאה שלנו.
מי שמחפש ניקיון משרדים בקיסריה פונה רק אלינו !