חברת ניקיון משרדים בקריות

ההתמחות של חברת עץ האלון לאורך שנים רבות היא ביצוע ניקיון משרדים בקריות. הצוותים שלנו מנקים משרדים רבים במרכזי הערים וגם באזורי התעשייה הרבים של הקריות:

  • קריית ביאליק,
  • קריית אתא,
  • קריית מוצקין
  • ואזורים נרחבים נוספים בקריות.
ניקיון_משרדים בקריות
ניקיון_משרדים בקריות

ניקיון משרדים בקריות – מה חשוב לדעת?

הלקוחות הרבים שלנו מודעים לעובדה שחשוב לנו מאד לשמור על בריאותם של העובדים במשרדים ולכן אנו מבצעים עבודות נרחבות ויסודיות בכל אחד מהפרויקטים.
מנהלי החברה המגיעים בפעם הראשונה למשרדים מכתיבים את דרך הפעולה בכל אחד מהמשרדים. מה יש לבצע ובאיזו תדירות, על מה להקפיד ומהן השעות הנוחות ביותר לביצוע המטלות. צוותי העודה מבצעים את הניקיון בדיוק על פי ההנחיות תוך בקרה ופיקוח של מנהלי השטח.

איכות ניקיון המשרד בקריות

ניקיון משרדים בקריות מתבצע תוך הקפדה על שימוש בחומרי ניקוי חדשניים היוצרים אפקט ניקיון וחיטוי בכל מקום. בחדרים, במטבח, בשירותים ובכל מקום נוסף ברחבי המשרד.
השמירה שלנו על אסתטיקה וטיפוח המשרד היא קו מנחה המועבר לכל אחד מהעובדים כדי שכל הלקוחות יהיו שבעי רצון מהעבודה היסודית שלנו.
כל משרד מנוקה באופן יסודי מאבק ומלכלוך, החלונות, קירות המסך וכל הציוד הנלווה. העובדים שלנו דואגים שהמטבח יהיה נעים ונקי עם מלאי של כלים נקיים לשימושם של העובדים וכל המכשור והציוד על השיש עובר ניקוי מקיף.
תשומת לב רבה מוקדשת לחדרי השירותים, מנקים אותם באמצעות אקונומיקה ולא מדלגים על אף כלי סניטרי כך שבתום העבודה הכול מחוטא ונקי.

ניקיון משרדים בקריות הכולל עבודה בגובה

במבנים רבים שבהם אנו אחראים לניקיונם של כל המשרדים, אנו מבצעים מדי פעם גם עבודות בגובה כדי לנקות את החלונות בחלק החיצוני שלהם. החלונות קולטים לכלוך ואבק רב עקב סופות החול האובך ועבודות הבנייה הרבות הנערכות מסביב. מאד לא נעים לעבוד במשרדים שבהם החלונות אינם מבריקים ולכן אנו מבצעים עבודות סנפלינג הכוללות ניקוי מאסיבי של כל החלונות בכל מבנה מהקומות העליונות ועד הקומות התחתונות לרוחבן של כל הקומות.
ניקיון משרדים בקריות כולל סנפלינג כיוון שזוהי השיטה הטובה והנוחה ביותר כדי לבצע ניקיון היקפי בכל המבנה על כל צדיו.

ניקיון משרדים בקריות לאחר שיפוץ

עבור משרדים המבצעים מעת לעת שיפוץ של המשרד אנו מבצעים בנוסף לעבודה השוטפת גם ניקיון משרדים בקריות לאחר שפוץ. עבודה זו כוללת ניקיון כללי והוצאת כל חומרי הבנייה שנותרו במקום, ביצוע של ניקיון מאסיבי בכל שטח המשרד לאור הלכלוך והאבק הרב שהצטבר בו. שימוש בחומרי ניקוי מעולים כדי להחזיר למשרד את הברק והאסתטיקה.