שירותי פוליש בחיפה

כדי ליהנות מפוליש איכותי וברמה גבוהה מומלץ לפנות לעץ האלון המבצעים כבר שנים רבות פוליש בחיפה לשביעות רצונם של הלקוחות.

פוליש בחיפה עם עץ האלון

כדי להגיע לתוצאות אופטימליות של פוליש בחיפה אנו משתמשים בחומרי הניקוי הטובים ביותר הקיימים בשוק ובמכונות החדישות ביותר הפועלות בטכנולוגיה מתקדמת.

פוליש בחיפה
פוליש בחיפה

פעולות הפוליש מתבצעות הן טרם הכניסה לבתים או דירות חדשות והן לאחר שיפוץ מאסיבי היוצר מהפך בנראותו של הבית אך גם בכמות הלכלוך והבלגן בתום עבודות הבנייה השונות.

אולי יעניין אותך גם  >>  ניקיון משרדים בחיפה
                                      ניקוי חלונות בחיפה

עבודות קרצוף באמצעות מכונות פוליש לרצפה בחיפה

לאחר שטיפת הרצפות בבית החדש או המשופץ וביצוע הניקיון היסודי של הריצוף נתקלים בחומרים רבים שנותרו צמודים למרצפות הקיימות כמו סיליקון, דבק, בטון ועוד. שטיפת רצפות רגילה לא תוכל להוציא את החומרים הללו וגם לא חומרי ניקוי סטנדרטיים.

הדרך הנכונה היא שטיפה תוך שימוש בחומרי ניקוי יוצאי דופן המצליחים להוציא את מרב הלכלוך שנדבק. על מרצפות בודדות נותרות גבשושיות המורגשות בעיקר כשהולכים יחפים והן יפריעו למרקם הרגיל של המרצפת החלקה.

לכן, לאחר פעולה זו מבצעים עבודת קרצוף באמצעות מכונות פוליש בחיפה על פני כל השטח. ייחודה של מכונת הפוליש היא בעובדה שהיא מבצעת את הפעולות החזקות הללו באמצעות מברשות מיוחדות על גבי כל הריצוף ולמרות זאת המרקם הייחודי של המרצפת אינו נשחק והוא נותר נעים למגע, מבריק, מצוחצח ונקי מאד.

חברת פוליש בחיפה - לפני ואחרי
חברת פוליש בחיפה – לפני ואחרי

מכונת דיסק לביצוע פוליש בחיפה

אחת המכונות היעילות ביותר לצורך ביצוע פוליש בחיפה היא מכונת דיסק. עיקרון העבודה שלה מבוסס על גלגל רחב הקיים בחלק התחתון של המכונה. על הגלגל אפשר להלביש מברשות בדרגות קרצוף שונות המותאמות לסוג המרצפות. העובדים המיומנים שלנו מודעים איזה סוג של מברשת להלביש על הגלגל, מחוספס מאד, רך יותר וכו' עבור כל סוג של עבודה, וכך לא יוצר נזק למרצפות.

עץ האלון חברת פוליש בחיפה
עץ האלון חברת פוליש בחיפה

פוליש וניקיון בחיפה כדי לקבל תוצאת קריסטל

פוליש קריסטל הוא הפוליש הנפוץ ביותר בבתים רחבי ידיים שבהם יש שטחים מרוצפים גדולים במיוחד. בתהליך זה עובדים רק על משטחי מרצפות שהם יבשים לחלוטין וזאת כדי שחומר ההברקה המוזרם מהגלגל יחדור לשכבה העליונה של כל מרצפת ויצור שעליה הגנה. המרצפות המבריקות העוברות הליך זה בפוליש חיפה אינן מחליקות ואינן קולטות שריטות או חתכים עקב גרירת חפצים על הרצפה.

פוליש ווקס אקרילי בחיפה

חלק מהלקוחות מבקשים מאתנו לבצע פוליש בחיפה בשיטת ווקס אקרילי. מדובר בחומר הנמרח בשכבה נאה על מלוא הריצוף ומעניק לה הגנה על המרקם של המרצפות ונראות יפהפייה של כל המשטח המרוצף שהופך לנקי ומבריק מאד.

חברה המבצעת פוליש בחיפה

ביצוע פוליש בחיפה זו עבודה עם אחריות רבה. המשפחה עומדת לעבור לדירה חדשה או מחודשת, הדיירים יבלו שם שעות רבות בכל יום ומרצפות שאינן נקיות או מבריקות יפחיתו מנראותו של המתחם כולו.

מי שהשקיע רבות בעיצוב המקום על פי הקו העיצובי שבחר רוצה ליהנות ממרחב נעים למראה ולשהייה ולכן מוטלת על כתפיה של חברת פוליש בחיפה לבצע עבודה יסודית ומדויקת כך שכל המרצפות יהיו נקיות לחלוטין ובמרקם אחיד.